• O nás  Táto stránka vznikla na základe podnetu ľudí, ktorí vôkol nás žujú.
  Je ďalším prejavom toho, že stále nás potrebujete stále viac.
  Pracujeme podľa pradávnych techník, zvykov a skúseností,
  ktoré sme zdedili po svojich predkoch a ktoré sa dedia z pokolenia na pokolenie
  a nedajú sa naučiť zo žiadnych kníh na tomto svete.

  Čítať viac

Pomáhame ľudom, ktorí nie svojou vôľou sa dostali do nepríjemných životných situácií a nevedia, ako sa z nich dostať. V dnešnej dobe sa stretávate s rôznymi vešteckými skúsenosťami ktoré Vám vedia vyveštiť Vašu budúcnosť a povedia Vám čo vás čaká rôznymi spôsobmi a technikami.

Ale čo ďalej?

Vôkol nás je veľa dobrej pozitívnej energie. Lenže tento svet má dve časti a jedna z nich je tá tmavá , s negatívnou energiou. Veľa z Vás sa dostalo do rôznych životných situácii a skúsili ste a zažili vo svojom živote aj tie zlé chvíle. Len málo ľudí vie o tom, že toto zlo je možné od Vás odvrátiť. Pomáhame Vám prinavrátiť stratenú lásku, šťastie, alebo ak ste boli urieknutí, odrobiť negatívnu energiu, či posvätiť dom alebo priestory a autá, aby Vás to ochraňovalo a všetko zlo sa od Vás odvracalo...

Odjakživa sa všetko delilo na svetlo a tmu. Niekedy je tej tmy priveľa vôkol nás a práve preto sa snažíme pomôcť tomu kto nás o to požiada. Nezáleží na tom akého ste vierovyznania alebo koľko máte rokov či kde práve ste, stačí ak budete veriť v to, čo my robíme pre Vás a výsledky sa dostavia veľmi rýchlo. Niekedy peniaze nemajú žiadnu cenu ak je človek nešťastný zo svojho života.

Život je pekný, stačí tak málo...

Kontaktujte ma

Kontaktujte ma

Názov ulice 22, Bratislava,
Slovenská republika
+421 907 668 860
knihaosudu@gmail.com